Referencje

Pracowałem z Ewą przez wiele miesięcy i mogę śmiało ja polecić jako Coacha. Ewa ma niezwykłą zdolność docierania do ludzi i odkrywania w nich nowych pokładów energii, której jej samej nigdy nie brakuje. W zasadzie na początku sam nie wiedziałem jak mają wyglądać nasze spotkania. Zaczęliśmy od długich rozmów podczas których rozmawiałem o różnych sprawach. To niesamowite jak poprzez rozmaite narzędzia i pytania cele spotkań się z czasem wykrystalizowały. Doszedłem do bardzo konkretnych wniosków, które pozwoliły mi poukładać kilka spraw w nadchodzącym czasie. Z chaosu przeszedłem w stan dobrego planu :) Do tej pory z rezerwą podchodziłem do coachingu, bo różne z tym miałem doświadczenia. Ale mimo tego uważam, że warto czasem spróbować. Od spotkań z Ewą minęło wiele miesięcy, a ja nadal trzymam się tego do czego doszedłem podczas tych rozmów. Mogę ją zdecydowanie polecić jako doświadczoną, w pełni zaangażowaną i fachową osobę!
Adam - Manager

Chętnie chodziłam na spotkania, bo Ewa potrafi stworzyć ciepłą atmosferę, dzięki której człowiek nie czuje się jakby szedł poleżeć na przysłowiowej kozetce, tylko pogadać o ważnych dla niego sprawach i dowiedzieć się czegoś przydatnego/ odkrywczego. Ewa ma indywidualne podejście do ludzi, w czasie sesji można odczuć, że naprawdę interesuje się twoimi sprawami i chce pomóc. Potrafi wyłapać wiele rzeczy, które głównemu zainteresowanemu może trudno dostrzec. Ewa pomaga nie tylko w trybie "nakarm głodnego", ale też "daj mu wędkę i naucz łowić", dzieląc się przydatnymi dla danej osoby strategiami, na których można się potem oprzeć. Chęci i zaangażowanie są potrzebne, ale pracując z Ewą można mieć pewność, że będą efekty. Po zakończeniu coachingu widzę (i nie tylko ja) zmiany na lepsze, które postępują nadal. Szczerze polecam!
Dorota - Pracownik biurowy

Miałam ogromne szczęście i niekłamaną przyjemność współpracować z Panią Ewą, która stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją przygodę jako COACH. Wykonałyśmy wspólnie ogromną pracę, której owoce widać każdego dnia – zmiana sposobu myślenia, rozpatrywania kwestii spornych/problematycznych, zaszczepiona chęć wyznaczania sobie nowych celów i co więcej, osiągania ich oraz masę metod do walki w coraz trudniejszych realiach. Po latach nieustających prób – od niespełna 10 msc nie palę, zrzuciłam zbędne, zalegające kilogramy (a było ich ponad 30) i dalej planuję kolejne kroki mając niezmiennie wysoką motywację. Pani Ewa doskonale „wchodzi w skórę” klienta, bezbłędnie rozpoznaje jego potrzeby, indywidualnie dobierając niezbędne narzędzia. Czujnie podąża, krok w krok, wraz z nim prosto do celu. To zaszczyt spotkać na swojej drodze tak zaangażowaną i kompetentną osobę, która jest oddana sprawie – gorąco i serdecznie polecam!
Zuza - Służba zdrowia

Pełny profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta, elastycznie reaguje na to, co się dzieje w czasie sesji. Bardzo kontaktowa, życzliwa, ma poczucie humoru, bardzo trafione porównania. Zdecydowanie mogę polecić!
Krzysztof - Księgowy