Kim jestem

Jestem coachem, trenerem, socjoterapeutką – czyli specjalistą od budowania i naprawiania relacji z innymi ludźmi, a także rozwoju osobistego. Zdaję sobie sprawę, że to od niedawna bardzo popularna branża, niekoniecznie mająca zawsze dobrą prasę. Wynika to często z powierzchownej wiedzy, niskich kompetencji i swoistego celebryctwa. Dla mnie najważniejszą wartością i wspólnym mianownikiem ról, które pełnię, jest dobro drugiego człowieka.

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z zakresu socjoterapii na Uniwersytecie Pedagogicznym, jak również szkołę trenerską i coachingową, w zasadzie nieustannie się dokształcam. Pracuję z ludźmi nieprzerwanie od kilkunastu lat. W tym czasie było mi dane pracować tak z dziećmi, jak i z dorosłymi. Przez prawie 14 lat byłam nauczycielką i wychowawcą, prowadziłam grupy socjoterapeutyczne, pisałam i prowadziłam programy edukacyjne dla przedszkolaków. Pracowałam bezpośrednio w działach obsługi klienta, organizowałam zajęcia w ramach letnich uniwersytetów, oprowadzałam turystów, robiłam korekty prac dyplomowych, zakładałam domowe biblioteki na zlecenie. Jednak przede wszystkim robiłam to, co dzisiaj stanowi lwią część mojej pracy – rozmawiałam z ludźmi i pomagałam im odnaleźć się w różnych życiowych rolach i sytuacjach. Obecnie pracuję tak z klientami indywidualnymi, jak i dla instytucji publicznych.

Pracując ze mną uzyskasz wsparcie i pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Każdego traktuję bardzo indywidualnie, z ogromnym szacunkiem. Zapewniam całkowitą dyskrecję wynikającą z etyki mojego zawodu. Zaufaj mojej rzetelnej wiedzy, zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu.