Kim jestem

Jestem coachem, trenerem, socjoterapeutką – czyli specjalistą od budowania i naprawiania relacji z innymi ludźmi, a także rozwoju osobistego. Zdaję sobie sprawę, że to od niedawna bardzo popularna branża, niekoniecznie mająca zawsze dobrą prasę. Wynika to często z powierzchownej wiedzy, niskich kompetencji i swoistego celebryctwa. Dla mnie najważniejszą wartością i wspólnym mianownikiem ról, które pełnię, jest dobro drugiego człowieka.

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z zakresu socjoterapii na Uniwersytecie Pedagogicznym, jak również szkołę trenerską i coachingową, kilka kursów z zakresu psychologii i psychodietetyki - w zasadzie nieustannie się dokształcam. Od kilkunastu lat nieprzerwanie pracuję z ludźmi, wykonując rożne zawody, które łączy jeden mianownik – pomoc i wsparcie w rozwoju.

Ostatnie pięć lat mojego życia zawodowego podzieliłam równo między trzy obszary – pracę z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym i demoralizacją (praca w domu dziecka i placówkach opiekuńczo – wychowawczych), szkolenia dla firm i instytucji państwowych (ponad 500 godzin przeprowadzonych szkoleń) oraz coaching indywidualny (współpracę ze mną podjęło kilkadziesiąt osób, a łączny czas wszystkich spotkań dobił prawie 1000 godzin!).

To ogrom czasu, wiedzy i doświadczenia, to otwartość na drugiego człowieka, empatia i mądre wsparcie, którym z radością się dzielę. Pracując ze mną otrzymasz profesjonalną pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Każdego traktuję bardzo indywidualnie, z ogromnym szacunkiem i delikatnością. Zapewniam całkowitą dyskrecję wynikającą z etyki mojego zawodu.